Skip to main content
Strona główna
Strona główna

Wystartuj z nami - kieruj się na biznes!

Wystartuj z nami - kieruj się na biznes!

Zacznij myśleć o biznesie nieszablonowo i szukać rozwiązań w miejscach, o których nie myślałeś!

Słupski Inkubator Technologiczny zarządzany przez Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. rozpoczął nabór do programu akceleracyjnego "Wystartuj z nami - kieruj się na biznes".

Czym jest akceleracja?
To cykl warsztatów, które pomogą Ci zweryfikować Twój pomysł na biznes oraz zaplanować i przyspieszyć jego rozwój.

Cel Programu:
Celem  programu jest  zdobycie  przez  osoby,  które  planują  założenia  własnego  biznesu  nowych  umiejętności  i kompetencji istotnych w rozpoczynaniu działalności i rozwoju firmy. Dzięki udziałowi w Programie uczestnicy zyskają wiedzę oraz umiejętności pomocne w prowadzeniu własnego biznesu.

Dla kogo?
Osoby pełnoletnie nieprowadzące działalności gospodarczej, posiadające pomysł na własny biznes w obszarze nowych technologii, branż kreatywnych i zainteresowane otwarciem własnej firmy na terenie Miasta Słupska.

Co zyskujesz?
Możliwość popracowania podczas sesji warsztatowych z osobami, które same są przedsiębiorcami i dodatkowo pomagają innym rozwijać swoje biznesy. Wykorzystując nowoczesne metody planowania biznesowego, zdefiniujesz kluczowe obszary swojej działalności, przeanalizujesz kanały dystrybucji, będziesz miał okazję poznać nowoczesne sposoby na pozyskiwanie klientów. Co więcej, dowiesz się jak usprawnić swoje procesy sprzedażowe i marketingowe, a także jak efektywnie poszukiwać źródeł wsparcia finansowego oraz jak wykonać prezentację przed potencjalnym inwestorem.
Dodatkowo po założeniu działalności, najlepiej oceniony pomysł otrzyma biuro w Słupskim Inkubatorze Technologicznym ze zwolnieniem z opłat stałych najmu, przez okres 6 m-cy.

O czym się dowiesz na warsztatach?
Program warsztatów obejmuje bloki tematyczne z zakresu tworzenia modeli biznesowych, aspektów prawnych, sprzedaży i marketingu oraz umiejętności prezentacyjnych/wystąpień.

Na zgłoszenia czekamy do 15 października. Ilość miejsc ograniczona.

Więcej informacji, Regulamin, Formularz zgłoszeniowy do programu na www.sit.slupsk.pl
tel. 59 714-18-40 sit@sit.slupsk.pl