Skip to main content
Strona główna
Strona główna

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi informacjami na temat działań podejmowanych przez naszych partnerów. Mogą one stanowić dla Państwa płaszczyznę wymiany doświadczeń czy poznawania najlepszych praktyk stosowanych przez naszych partnerów.

Dni Uczenia się Dorosłych 2019 - zostań Partnerem

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza do włączenia się w kampanię społeczną Dni Uczenia się Dorosłych 2019, która rozpocznie się 15 września br. i potrwa przez miesiąc.

Punkt Informacyjny dla Cudzoziemców

  Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie uruchomił Punkt Informacyjny dla cudzoziemców. Punkt powstał głównie w celu udzielania informacji prawno-pobytowych m.in. na temat prawa do wykonywania pracy i prawa pobytu na terytorium RP oraz  w celu pomocy cudzoziemców w kontaktach z urzędami i instytucjami.

Dzień Edukacji i Kariery w Gdańsku

Oferty pracy, staży i praktyk z sektora transportowego, kolejowego  i logistycznego. Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej, konsultacja dokumentów aplikacyjnych i profesjonalne zdjęcie do CV. To niektóre z punktów programu wydarzenia odbywającego się w ramach Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO.

Czerwcowy cykl zajęć Mama wraca do pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach zaprasza wszystkie mamy zamierzające powrócić do pracy na kilkudniowe warsztaty, podczas których mamy dowiedzą się, między innymi, jak dokonać  pozytywnych zmian w swoim życiu, efektywnie zarządzać czasem i domowym budżetem oraz jak umiejętnie pogodzić życie zawodowe z rodzinnym.  

Weź udział w konkursie o Nagrodę Pomorską Gryf Gospodarczy!

Ruszyła 20. jubileuszowa edycja konkursu o Nagrodę Pomorską Gryf Gospodarczy. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 lipca.

Zbuduj strategię rozwoju swojej firmy

Jesteś pomorskim przedsiębiorcą? Weź udział w programie rozwojowym realizowanym przez Pracodawców Pomorza!