Skip to main content
Strona główna
Strona główna

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi informacjami na temat działań podejmowanych przez naszych partnerów. Mogą one stanowić dla Państwa płaszczyznę wymiany doświadczeń czy poznawania najlepszych praktyk stosowanych przez naszych partnerów.

Dobre praktyki w Centrum Poradnictwa Zawodowego w Kartuzach

Rola doradcy zawodowego w obecnych czasach jest nieocenionym wsparciem zarówno dla osób poszukujących pracy, jak również i pracodawców. Jak aktywnie odkrywać własne możliwości, jak zwiększyć skuteczność w działaniu czy rozbudzić pasje zawodowe? – o tym i nie tylko w Centrum Poradnictwa Zawodowego w Kartuzach.

SZKOLENIE z obsługi komputera z arkuszem kalkulacyjnym MS EXCEL

Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw zaprasza na bezpłatne szkolenie w zakresie obsługi komputera wraz z arkuszem kalkulacyjnym MS EXCEL. Termin i miejsce szkolenia: 8, 22, 29 września 2019 r., Gdańsk  

POMORSKI BROKER EKSPORTOWY. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim

Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw wraz z Gdańską Agencją Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. (InvestGDA) zapraszają przedsiębiorców z sektora MŚP na spotkanie prezentujące projekt “POMORSKI BROKER EKSPORTOWY. KOMPLEKSOWY SYSTEM WSPIERANIA EKSPORTU W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM”, które odbędzie się 17 lipca 2019 r. w siedzibie Pomorskiej Izby Rzemieślniczej MSP w Gdańsku.

Dni Uczenia się Dorosłych 2019 - zostań Partnerem

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza do włączenia się w kampanię społeczną Dni Uczenia się Dorosłych 2019, która rozpocznie się 15 września br. i potrwa przez miesiąc.

Punkt Informacyjny dla Cudzoziemców

  Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie uruchomił Punkt Informacyjny dla cudzoziemców. Punkt powstał głównie w celu udzielania informacji prawno-pobytowych m.in. na temat prawa do wykonywania pracy i prawa pobytu na terytorium RP oraz  w celu pomocy cudzoziemców w kontaktach z urzędami i instytucjami.

Dzień Edukacji i Kariery w Gdańsku

Oferty pracy, staży i praktyk z sektora transportowego, kolejowego  i logistycznego. Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej, konsultacja dokumentów aplikacyjnych i profesjonalne zdjęcie do CV. To niektóre z punktów programu wydarzenia odbywającego się w ramach Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO.