Skip to main content
Strona główna
Strona główna

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi informacjami na temat działań podejmowanych przez naszych partnerów. Mogą one stanowić dla Państwa płaszczyznę wymiany doświadczeń czy poznawania najlepszych praktyk stosowanych przez naszych partnerów.

Konferencja Smart Progress

Konferencja otwierająca projekt „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza, jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania" odbędzie się 10 grudnia 2019 r. w So!Salsa, przy ulicy Elektryków 1 w Gdańsku.

Od konfliktu do rozmowy w relacjach osobistych i zawodowych

Warsztaty poświęcone będą sposobom radzenia sobie z sytuacjami konfliktowymi zarówno w życiu osobistym, w organizacjach jak i relacjach biznesowych. Spotkanie odbędzie się 18 grudnia br. w godz. od 17.30 do  20.00.

Warsztaty biznesowe dla młodzieży First Step Into The Future 2019

Właśnie rozpoczęła się tegoroczna odsłona warsztatów „Pracodawców Pomorza” First Step Into The Future, rozpoczynających cykl projektowy Pomeranian Employer’s Business & Economy Week. Potrwa do 22 listopada!

Aktywni na kościerskim rynku pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie 27 listopada br. zaprasza na warsztaty „Aktywni na rynku pracy”.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2019 - weź udział w wydarzeniach Agencji Rozwoju Pomorza

Agencja Rozwoju Pomorza zachęca do udziału w wydarzeniach organizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (ŚTP)  w terminie od 18 do 22 listopada b.r.

Weź udział w konkursie "Mój biznes w przyszłości"

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim ogłosił konkurs pt. "Mój biznes w przyszłości" skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu starogardzkiego. Ma on na celu promowanie wśród młodzieży idei przedsiębiorczości oraz popularyzację wiedzy na temat przedsiębiorczości i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.