Skip to main content
Strona główna
Strona główna

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi informacjami na temat działań podejmowanych przez naszych partnerów. Mogą one stanowić dla Państwa płaszczyznę wymiany doświadczeń czy poznawania najlepszych praktyk stosowanych przez naszych partnerów.

Zapraszamy na Galę Evening 2019

Doroczna Gala Evening jest największą i wyjątkową imprezą pomorskiego środowiska gospodarczego organizowaną przez „Pracodawców Pomorza” podczas której wręczane są statuetki „Pomorski Pracodawca Roku”. 

Azymut: Praca

Jesteś osobą niepracującą? Masz 30 lat lub więcej? Zamieszkujesz województwo pomorskie? ZGŁOŚ SIĘ DO PROJEKTU AZYMUT: PRACA!

Projekt pt. „Po@łaczeni” finansowany ze środków Fundacji Santander

Od stycznia 2019 roku Powiatowy Urząd Pracy w Malborku rozpoczyna realizację nowego projektu pt. „Po@łaczeni", który sfinansowany zostanie ze środków Fundacji Santander programu grantowego "Tu mieszkam, tu zmieniam".

Zapraszamy na Piątki dla Przedsiębiorców

Jednym z głównych priorytetów Gminy Pszczółki jest tworzenie korzystnych warunków do rozwoju przedsiębiorczości na naszym terenie. Aby tego dokonać musimy rozmawiać – dlatego też, spełniając jedną z wyborczych obietnic, zapraszam na Piątki dla Przedsiębiorców.

Konferencja: Razem dla edukacji zawodowej. Zmiany w systemie kształcenia zawodowego

Zapraszamy na konferencję, której celem jest przybliżenie istotnych zmian w systemie kształcenia zawodowego w latach 2019/2020 w Polsce.

Szkolenia Fundacji Gospodarczej w styczniu 2019 r.

Działania realizowane przez Fundację Gospodarczą w Gdyni w ramach projektu ,,Pomorskie Miasteczko Zawodów”