#
Regionalny Portal Wiedzy o rynku pracy
Aktualności partnerstwo

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi informacjami na temat działań podejmowanych przez naszych partnerów. Mogą one stanowić dla Państwa płaszczyznę wymiany doświadczeń czy poznawania najlepszych praktyk stosowanych przez naszych partnerów.

Więcej

Aktywni z Pasją w powiecie chojnickim

Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach w ramach wydarzenia „Aktywni z Pasją” zrealizował dwa spotkania warsztatowe dla osób bezrobotnych po 50 roku życia:
Więcej

PUP w Kartuzach wspiera seniorów

W ramach cyklu Aktywni z pasją Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach w dniu 20.06.2018 r. zorganizował warsztaty pod hasłem AKTYWNI ZAWODOWO I SPOŁECZNIE.

Zapraszamy na warsztaty do Kartuz

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach organizuje cykl warsztatów grupowych  dla osób bezrobotnych pod nazwą "Szuka pracy nie tylko na lato"
Więcej

Pomorska Szkoła 3000′

Pomorska Szkoła 3000’  jest cyklem konferencji dla kadry pedagogicznej otwartej na współtworzenie innowacyjnych praktyk edukacyjnych ułatwiających zdobywanie kompetencji kluczowych „w procesie uczenia się przez całe życie”.
Więcej

Prawie 600 pomorskich firm skorzystało z oferty Pomorskiego Brokera Eksportowego

Dzięki realizacji projektu unijnego Pomorski Broker Eksportowy, prawie 600 firm skorzystało z oferty wsparcia aktywności eksportowej.
Więcej

INNOWACYJNY KIERUNEK W AP - Inżyniera cyberprzestrzeni!

Miło nam poinformować, że z rąk Pana Ministra Piotra Müllera - Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego - Akademia Pomorska w Słupsku otrzymała dziś zgodę na uruchomienie nowego, innowacyjnego kierunku - Inżynieria Cyberprzestrzeni.
Więcej

Strefa wspiera podmioty ekonomii społecznej

Usługi doradztwa biznesowego świadczone przez Pomorską Specjalna Strefę Ekonomiczną pomogły podmiotom z Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej otrzymać dotację na tworzenie nowych miejsc pracy  na Obszarze Metropolitalnym Gdańsk-Gdynia-Sopot.
Więcej

Wyszukiwarka szkół i placówek oświatowych

Centrum Informatyczne Edukacji udostępniło wyszukiwarkę szkół i placówek oświatowych tzw. „Wyszukiwarka RSPO”.
Więcej

Podsumowanie roku szkolnego PUP w Tczewie

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie posumował swoją pracę w roku szkolnym 2017/18.
Więcej

Mobilne Punkty Informacyjne w lipcu 2018

Specjaliści ds. Funduszy Europejskich zapraszają do Mobilnych Punktów Informacyjnych, gdzie w ramach prowadzonych działań, będą w lipcu udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi w Gdyni i Bytowie. 
Więcej

Coca-Cola dla młodych

Rusza 2. edycja programu „Youth Empowered – Możesz Więcej niż Myślisz!” dla młodych chcących odnaleźć się na rynku pracy
Więcej

Analiza rynku pracy

Przedstawiamy zestawienie opracowane przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Słupsku z wyborem literatury ze zbiorów PBW odnośnie analizy rynku pracy.
Więcej

Weź udział w targach SMM Hamburg, 4-7 września 2018

W imieniu Agencji Rozwoju Pomorza S.A. zapraszamy przedsiębiorców z branży stoczniowej do udziału w Międzynarodowych Targach Budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich, które odbędą się w dniach 04 – 07 września 2018 r. w Hamburgu.
Więcej

Konferencja "Prawo do przedsiębiorczości małe firmy, wielkie zmiany"

26 czerwca 2018 roku w Słupskim Inkubatorze Technologicznym odbyła się konferencja nt. "Prawo do przedsiębiorczości małe firmy, wielkie zmiany".
Więcej

Szkolenia Fundacji Gospodarczej w lipcu 2018 r.

W lipcu 2018 r. Fundacja Gospodarcza zaprasza na szkolenia:
Więcej

Jakość życia na Pomorzu. Debata Dziennika Bałtyckiego

Czwarta odsłona z cyklu Metropolitalne Debaty w Olivii odbyła się pod hasłem “Metropolia - jak może służyć jakości życia na Pomorzu”.
Więcej

Konferencja dla Przedsiębiorców i Samorządu Terytorialnego

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o. o. zachęca do udziału w Regionalnej Konferencji dla Przedsiębiorców i Samorządu Terytorialnego 27 czerwca  2018 roku w  hotelu Mercure Gdynia. To ostatnia z cyklu 16 konferencji organizowanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego.
Więcej

Warsztaty doradztwa zawodowego w szkołach 2018

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim po raz kolejny podjął działania wspierające młodzież w planowaniu przyszłości zawodowej poprzez przeprowadzenie w ramach doradztwa zawodowego warsztatów z młodzieżą.
Więcej

Seminarium „HONGKONG bramą do rynku chińskiego”, 29 czerwca br.

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Rada Rozwoju Handlu Hongkongu, Stowarzyszenie „Pomorskie w Chinach” oraz Agencja Rozwoju Pomorza S.A. zapraszają na seminarium „Hongkong – bramą do rynku chińskiego”
Więcej

Gdański Urząd Pracy oraz brytyjski koncern HR będą wspólnie szukać pracowników

Gdański Urząd Pracy rozpoczyna poszukiwania osób, które chciałyby swoją zawodową przyszłość związać z sektorem HR w międzynarodowej firmie, ale nie posiadają wystarczających kompetencji w zakresie znajomości języka obcego.
Więcej