#
Regionalny Portal Wiedzy o rynku pracy
Aktualności partnerstwo

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi informacjami na temat działań podejmowanych przez naszych partnerów. Mogą one stanowić dla Państwa płaszczyznę wymiany doświadczeń czy poznawania najlepszych praktyk stosowanych przez naszych partnerów.

Więcej

Seminarium „Rynek kanadyjski”

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” serdecznie zaprasza pomorskich przedsiębiorców i ich pracowników na kolejne seminarium z cyklu „Wstęp do eksportu” organizowane w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy.
Więcej

Kluczowe kompetencje nauczyciela przyszłości

Kuratorium Oświaty w Gdańsku zaprasza dyrektorów, nauczycieli, pedagogów, specjalistów z województwa pomorskiego  do udziału w konferencji pt. „Kluczowe kompetencje nauczyciela przyszłości”.

Spotkanie informacyjne dla pracodawców zatrudniających cudzoziemców w Kościerzynie

Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie zaprasza na Spotkanie informacyjne dla pracodawców zatrudniających cudzoziemców
Więcej

Finał Konkursu „Razem do zawodu"

28.03.2018 r . w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni odbyła się gala finałowa konkursu "Razem do zawodu". Konkurs organizowany był w ramach projektu   „Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych”.
Więcej

IV Targi Edukacji i Pracy 26 kwietnia 2018 r. w Dzierzgoniu

Starosta Sztumski, Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu oraz Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida zapraszają na IV Powiatowe Targi Edukacji i Pracy
Więcej

III Targi „Edukacja i Praca - Spotkanie Aktywnych”

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku, jako współorganizator, ma przyjemność zaprosić pracodawców, przedsiębiorców oraz osoby poszukujące zatrudnienia na III edycję targów „Edukacja i Praca - Spotkanie Aktywnych", które odbędą się 27 kwietnia 2018 roku godz. 11:00-15:00 w Hali „Gryfia" w Słupsku.
Więcej

Dzień przedsiębiorcy 2018 we Władysławowie

Zapraszamy na organizowany dnia 19 kwietnia 2018 roku w godz. 10.00 – 14.00 przez Urząd Miejski we Władysławowie Dzień Przedsiębiorcy.
Więcej

Targi pracy w Wejherowie

Powiatowy Urząd Pracy zaprasza na targi pracy, które odbędą się dnia 16 maja 2018 roku w godzinach 10:00 – 12:00 w sali gimnastycznej Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. Bohaterskiej Załogi ORP „Orzeł" w Wejherowie, ul. Strzelecka 9 (Elektryk).
Więcej

„Uczeń – pracownik w gospodarce morskiej”

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Krajowa Izba Gospodarki Morskiej zapraszają na seminarium, „Uczeń - pracownik w gospodarce morskiej". Wydarzenie odbędzie się 17 kwietnia w Bałtyckim Porcie Nowych Technologii (Biurowiec „Akwarium”) w Gdyni. Start o godzinie 10:00.
Więcej

O "Marcu na obcasach" w Bytowie

Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie, w ramach akcji pt. „Marzec na obcasach", której inicjatorem był Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku, zorganizował 7 spotkań dla kobiet zarejestrowanych w tutejszym urzędzie.
Więcej

Metropolitalne Targi Pracy już po raz 7. w Gdańsku

Nawet 3 000 ofert pracy zaprezentują przedsiębiorcy w trakcie kolejnej, siódmej już edycji Metropolitalnych Targów Pracy Pomorza. Nowych pracowników poszukiwać będzie blisko stu pracodawców, w tym m.in. Lotos, Kemira, State Street Bank czy Grupa GPEC.
Więcej

Relacja ze spotkania dla kobiet "Marzec na Obcasach" w Lębork

W marcu 2018 r. już po raz piąty na terenie województwa pomorskiego zorganizowany został cykl spotkań dla kobiet pod hasłem „Marzec na Obcasach". W ramach „Lęborskiego Marca na Obcasach" dnia 27.03.2018r. uczestniczki miały możliwość skorzystania z bezpłatnych warsztatów oraz spotkań z ekspertami.
Więcej

Konkurs "Razem do zawodu" za nami! Nagrody rozdane

Najlepsi i najbardziej kreatywni uczniowie z pomorskich szkół zawodowych zostali nagrodzeni. Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza 28 marca wręczyła nagrody i wyróżnienia w ramach konkursu "Razem do zawodu". Laureatów konkursu było ponad 50.
Więcej

Zaproszenie do udziału w III edycji Nowodworskich Targów Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w III edycji Nowodworskich Targów Pracy,
Więcej

Konferencja "Zawodowcy na czasie"

Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Gdańsku oraz zespół szkół o nazwie Pomorskie Szkoły Rzemiosł serdecznie zapraszają dyrektorów szkół, nauczycieli - zwłaszcza przedmiotów ogólnych, doradców zawodowych oraz mistrzów szkolących na konferencję "Zawodowcy na czasie", która odbędzie się 4 kwietnia 2018 r.
Więcej

Zdrowie na obcasach

Pomorzanki żyją dłużej niż Pomorzanie . Ze statystyk wynika, że średnia wieku wynosi obecnie 81,4 lata, niemal 7 lat więcej niż średnia życia mężczyzn.
Więcej

IV Akademickie Spotkania z Przedsiębiorczością w Słupsku - podsumowanie

Za nami IV edycja Akademickich Spotkań z Przedsiębiorczością, które odbyły się 14 marca br. w naszej Uczelni i przyniosły wiele inicjatyw dzięki zaangażowaniu uczestników tego wydarzenia z naszego regionu.
Więcej

Podsumowanie spotkania z pracodawcami w Wejherowie

W dniu 14 marca 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Wejherowie z inicjatywy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Wejherowie odbyło się spotkanie informacyjne dla pracodawców zatrudniających cudzoziemców.
Więcej

Rekrutacja w ramach projektu „Nowy Start”

Rekrutacja w ramach projektu „Nowy  Start” – Wsparcie finansowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej  i wsparcie pomostowe.
Więcej

Tczewski Marzec na Obcasach - Podsumowanie

W marcu 2018 r. już po raz piąty na terenie województwa pomorskiego zorganizowany został cykl spotkań dla kobiet pod hasłem „Marzec na Obcasach".
Więcej