#
Regionalny Portal Wiedzy o rynku pracy
Aktualności partnerstwo

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi informacjami na temat działań podejmowanych przez naszych partnerów. Mogą one stanowić dla Państwa płaszczyznę wymiany doświadczeń czy poznawania najlepszych praktyk stosowanych przez naszych partnerów.

Więcej

Konferencja inaugurująca Pomorski Program Edukacji Morskiej

Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego   zaprasza na KONFERENCJĘ INAUGURUJĄCĄ   Pomorski Program Edukacji Morskiej.
Więcej

Strefa ekonomiczna w każdej gminie

Cała Polska stanie się specjalną strefą ekonomiczną  - zakłada ustawa o wspieraniu nowych inwestycji, którą przyjął już Sejm i Senat.

Powiślańskie Dni "Przyszłość w Nauce"

W dniach 25 - 26 maja 2018 r. odbędą się Powiślańskie Dni "Przyszłość w Nauce". W dniu 25 maja w Kwidzyńskim Parku Przemysłowo - Technologicznym odbędzie się International Higher Education Fair "Future is Yours", czyli Międzynarodowe Targi Edukacyjne Szkół Wyższych.
Więcej

Trwa nabór do Nagrody Pomorskiej Gryf Gospodarczy

Do konkursu o nagrodę Gryfa Gospodarczego  można zgłaszać się do 15 lipca 2018 r. To szansa na zdobycie jednego z najbardziej prestiżowych wyróżnień dla pomorskich przedsiębiorstw. Udział w konkursie jest bezpłatny.  Zwycięzców poznamy we wrześniu.
Więcej

Forum Przedsiębiorstw 2018

Zapraszamy do udziału w Forum Przedsiębiorstw, jednej z największych konferencji kierowanych do firm z sektora MSP na Pomorzu.
Więcej

Zatrudnianie cudzoziemców - spotkanie w Tczewie

Pracodawco! Zatrudniasz cudzoziemców? To spotkanie jest dla Ciebie! Zapraszamy! Podczas wydarzenia przewidujemy trzy wystąpienia.
Więcej

Pomorskie Forum Partnerstwa i Współpracy 14 – 15 września 2018

W dniach 14 i 15 września br. odbędzie się Pomorskie Forum Partnerstwa i Współpracy
Więcej

Szkolenia Fundacji Gospodarczej w maju 2018 r.

W maju 2018 r. Fundacja Gospodarcza zaprasza na szkolenia:
Więcej

Rynek pracy powiatu chojnickiego 2017

Przedstawiamy Państwu opracowanie  „Rynek Pracy powiatu chojnickiego 2017"  stanowiący roczne podsumowanie działalności Powiatowego Urzędu Pracy w Chojnicach
Więcej

Gdańsk wspiera najsłabszych

27 października 2016 roku Rada Miasta Gdańska uchwałą przyjęła do realizacji „Gdańską Strategię Rozwiązywania Problemów Społecznych do 2030 roku”.
Więcej

Targi pracy w Wejherowie

Powiatowy Urząd Pracy zaprasza na targi pracy, które odbędą się dnia 16 maja 2018 roku w godzinach 10:00 – 12:00 w sali gimnastycznej Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. Bohaterskiej Załogi ORP „Orzeł" w Wejherowie, ul. Strzelecka 9 (Elektryk).
Więcej

Słupski Klaster Bioenergetyczny z mianem klastra pilotażowego i z wyróżnieniem

Z wielką dumą informujemy, że w dniu dzisiejszym Ministerstwo Energii ogłosiło wyniki Pierwszego konkursu dla klastrów energii (na Certyfikat Pilotażowego Klastra Energii).
Więcej

Targi Pracy Gdynia Arena

Znajdź idealnego pracownika - Targi Pracy 2018 29.05.2018 r. GDYNIA ARENA
Więcej

Pomorskie zaprasza pracowników i studentów z Polski i zagranicy

Rusza nowa strona internetowa “Live more. Pomerania” skierowana do wszystkich, którzy chcieliby zagościć na dłużej na Pomorzu, znaleźć tu swoje wyjątkowe miejsce, pracę, mieszkanie, ale też żyć pełnią życia.
Więcej

Tczewski marzec na obcasach - podsumowanie

W marcu b.r.  już po raz piąty na terenie województwa pomorskiego zorganizowano cykl spotkań dla kobiet pod hasłem „Marzec na Obcasach”. W tym roku również Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie wziął udział w tym przedsięwzięciu, a o sprawną realizację spotkań zadbali pracujący w nim doradcy zawodowi.
Więcej

„PUP dla Pracodawcy - Pracodawca dla PUP”

TOP Partner „PUP dla Pracodawcy - Pracodawca dla PUP” to autorski projekt zainicjowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach w 2015 roku w celu budowania coraz lepszej współpracy z pracodawcami funkcjonującymi na lokalnym rynku pracy.
Więcej

Pierwszy raz w CAZ - dobra praktyka Powiatowego Urzędu Pracy w Chojnicach

W marcu 2018 Powiatowy Urząd pracy w Chojnicach rozpoczął realizację autorskiej dobrej praktyki pn. "Pierwszy Raz w CAZ" , przeznaczonej dla osób bezrobotnych, które nie ukończyły 30 roku życia rejestrujących się w Powiatowym Urzędzie Pracy po raz pierwszy.
Więcej

Podsumowanie Marca na Obcasach w Kartuzach

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach we współpracy z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Gdańsku w marcu przeprowadził cykl warsztatów grupowych w ramach przedsięwzięcia Marzec na Obcasach  
Więcej

Marzec na Obcasach w Sztumie - podsumowanie

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z wydarzenia "Marzec na obcasach" w powiecie sztumskim.
Więcej

Chojnicki Marzec na Obcasach - podsumowanie

Zapraszamy do zapoznania się z relacją  wydarzenia „Marzec na Obcasach” w Chojnicach.
Więcej