#
Regionalny Portal Wiedzy o rynku pracy
Seminarium z okazji obchodów 100-lecia!

Dodano: Piątek, 17 sierpia 2018 (15:28)miniatura Urząd Statystyczny w Gdańsku i Główny Urząd Statystyczny mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w seminarium Rola informacji statystycznej w ocenie sytuacji społeczno-gospodarczej regionu w kontekście polityki spójności. Seminarium odbędzie się 21 września 2018 r. w hotelu Hilton w Gdańsku.

Spotkanie organizowane jest w związku z przypadającymi na 2018 r. obchodami 100-lecia ustanowienia Głównego Urzędu Statystycznego. Inicjatywa ma na celu m.in. zwrócenie uwagi na znaczenie wyników prowadzonych badań przez statystykę publiczną w ocenie przebiegu procesów społeczno-gospodarczych zachodzących w regionie, wpływu informacji statystycznej na podejmowanie kluczowych decyzji dla województwa i wykorzystania jej w monitorowaniu instrumentów realizacji polityki spójności.

Seminarium będzie okazją do wymiany poglądów i doświadczeń przedstawicieli organów administracji publicznej, jednostek samorządu terytorialnego, a także środowiska naukowego i innych instytucji zaangażowanych w działania na rzecz rozwoju regionalnego.

Szczegółowe informacje